Collection: Fruit

Nature's candy
33 products
  • Big, Beautiful Mixed Produce Box
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cantaloupe, 1 ct
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries, Driscoll
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries, Driscoll
    Regular price
    $3.19
    Sale price
    $3.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange, Navel 3-lbs
    Regular price
    $3.79
    Sale price
    $3.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes, Red Seedless 2-lbs
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple, Gala 2-lbs
    Regular price
    $2.19
    Sale price
    $2.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Limes, Persian 12 Ct
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kiwi, 6 ct
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Watermelon, Seedless 1 ct
    Regular price
    $7.99
    Sale price
    $7.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pineapple, Golden 1 ct
    Regular price
    $4.39
    Sale price
    $4.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pear, D'Anjou 1 Ct
    Regular price
    $0.49
    Sale price
    $0.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes, White Seedless 2-lbs
    Regular price
    $3.59
    Sale price
    $3.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple, Granny Smith 2-lbs
    Regular price
    $2.19
    Sale price
    $2.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple, Fuji 2 lbs
    Regular price
    $2.19
    Sale price
    $2.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberries
    Regular price
    $3.29
    Sale price
    $3.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blueberries (Local)
    Regular price
    $3.19
    Sale price
    $3.19
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peaches, 2 lbs
    Regular price
    $2.69
    Sale price
    $2.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Honeydew, 1 ct
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tangerine Clementine 2-lb Bag
    Regular price
    $4.29
    Sale price
    $4.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blackberries, Driscoll
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes, White Seedless 1-lb
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Raspberries, Driscoll
    Regular price
    $2.79
    Sale price
    $2.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lemon, Sunkist Choice 12 ct bag
    Regular price
    $3.49
    Sale price
    $3.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple, Red Delicious 2-lbs
    Regular price
    $2.09
    Sale price
    $2.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Plums, Red 2-lbs
    Red Plums
    Regular price
    $3.09
    Sale price
    $3.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Nectarines, White 2 lbs
    White Nectarines
    Regular price
    $2.69
    Sale price
    $2.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapes, Red Seedless 1-lb
    Regular price
    $2.69
    Sale price
    $2.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Grapefruit
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pomegranate Arils Frozen 5-oz
    Regular price
    $6.09
    Sale price
    $6.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Orange Segments, 1 Gal
    Regular price
    $25.69
    Sale price
    $25.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mango, 2 ct
    Regular price
    $4.59
    Sale price
    $4.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out