Collection: Vegetables

68 products
  • Big, Beautiful Mixed Produce Box
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Avocado, 6-ct
    Regular price
    $3.89
    Sale price
    $3.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Brussel Sprouts 1-lb bag
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Lettuce, Romaine 1-Count
    Regular price
    $1.99
    Sale price
    $1.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber, 1-Count
    Regular price
    $1.09
    Sale price
    $1.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cilantro
    Regular price
    $0.69
    Sale price
    $0.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato, Sweet Jumbo 5-lb Bag
    Regular price
    $2.99
    Sale price
    $2.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale
    Regular price
    $1.09
    Sale price
    $1.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions, Yellow Jumbo 2-lb
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squash, Zucchini
    Regular price
    $0.69
    Sale price
    $0.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Broccolini, 1 Bundle
    Regular price
    $2.09
    Sale price
    $2.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Celery Stalk 1 ct
    Regular price
    $1.29
    Sale price
    $1.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mushrooms, Whole
    Regular price
    $2.09
    Sale price
    $2.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peas, Snow 2 lbs
    Regular price
    $8.39
    Sale price
    $8.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage, Green 1 Ct
    Regular price
    $1.59
    Sale price
    $1.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Potato, Red 5-Lb Bag
    Regular price
    $3.99
    Sale price
    $3.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cucumber, English 1 ct
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tomato, Grape 1-Pint Clamshell
    Regular price
    $2.49
    Sale price
    $2.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squash, Butternut
    Regular price
    $2.09
    Sale price
    $2.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cabbage, Baby Bok Choy, 3 ct
    Regular price
    $1.09
    Sale price
    $1.09
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squash, Yellow
    Regular price
    $0.59
    Sale price
    $0.59
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Italian Parsley, 1-Bunch
    Regular price
    $0.69
    Sale price
    $0.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Carrots, 1-lb bag
    Regular price
    $0.79
    Sale price
    $0.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pepper, Jalapenos 1-lb
    Regular price
    $0.79
    Sale price
    $0.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Onions, Red Jumbo 2-lb
    Regular price
    $1.89
    Sale price
    $1.89
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Eggplant, Fancy 1 Ct
    Regular price
    $2.29
    Sale price
    $2.29
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Beets, Gold 1-lb
    Regular price
    $1.79
    Sale price
    $1.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Ginger Root
    Regular price
    $1.49
    Sale price
    $1.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squash, Local Zucchini
    Regular price
    $0.49
    Sale price
    $0.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Squash, Acorn
    Regular price
    $1.39
    Sale price
    $1.39
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pepper, Green Bell 1-Count
    Regular price
    $0.79
    Sale price
    $0.79
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Asparagus, 1-lb
    Regular price
    $4.69
    Sale price
    $4.69
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out